Hakkımızda

Hakkımızda
 
 
Kocaeli rent a car için bu iş sadece araç kiralama işi değil, aynı zamanda işimizi en iyi şekilde yapmaktır. Amacımız sadece Kocaeli'da çalışmak değil, Türkiye'nin dört bir yanına araç kiralama, transfer, şoförlü araç kiralama hizmetimizi götürebilmek ve bizi seçen müşterilerimizin hepsinden memnuniyet kazanmaktır.

Kocaeli Araç Kiralama olarak, yıllar boyunca yüzlerce müşterinin tercihi olmakla birlikte arkamızda bıraktığımız memnuniyetin farkına vararak daha çok güler yüz için çalışıyoruz. Her yeni müşterinin yeni bir fırsat olduğunun farkındayız. Reklam için para harcamanın değil, müşteri memnuniyeti kazanmanın bizim için daha büyük bir reklam olduğunun da farkındayız. Bundan dolayı da yıllarca en iyi şekilde reklam yaparak günümüzdeki konumumuza ulaştık.

Kocaeli oto kiralama için bu İş sadece anahtar teslim etmek değil; müşteriye en hızlı ve güvenilir şekilde yardımcı olmaktır. Bunu bildiğimiz için sürücülerimiz ile birlikte müşterilerimiz nerede olursa olsun hepsine yardımcı oluyoruz. İstedikleri yere araçlarını teslim ettikten sonra yine istedikleri yerden araçları teslim alıyoruz.

Uygun araç kiralama fırsatları yanında havalimanı araç kiralama, otogar araç kiralama, tren garı araç kiralama veya herhangi bir noktada araç kiralama isteklerinizi transfer hizmetimiz sayesinde profesyonel sürücü kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Peki her müşterinin düşüncesi aynı mıdır? Tabi ki hayır. Bu sebeple tüm kategorilerde araçlarımız mevcuttur. İsterseniz lüks araçlarımızı deneyebilir, isterseniz de orta ve ekonomik segment ile daha az masraf daha çok yol avantajına sahip olabilirsiniz. Ek olarak minivan ve panelvan araçlarımız sayesinde de sadece yolcu değil, yük taşımacılığında da sizlere yardımcı olmaktayız. Ayrıca şoförlü araç kiralama hizmetiylede siz değerli müşterilerimize yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kocaeli araba kiralama adıyla, her yeni gün yeni bir müşterimizi memnun etmenin yanı sıra kendimizi daha iyi noktalara taşımak için büyük bir özveri ile çalışmaktayız. Daha iyi noktalara ulaşmak önemli olsa da, ulaşmak için gereken süreci kısaltmak daha da önemlidir. Bunun için hem deneyimimiz hem de kalitemizle şartlar ne olursa olsun en iyi şekilde çalışacağız.